KILKA SŁÓW O FOCZENIU :)

Prędzej czy później poczujesz, że męczy Cię tłok na stoku, kolejki do wyciągów, tłum przy barze. Jednocześnie nie wyobrażasz sobie spędzić urlopu zimą w górach bez jazdy na nartach. Co wtedy?

Ski-touring jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Jeśli podejmiesz to wyzwanie, będziesz mieć okazję na eksplorację górskich terenów zimą i wiosną, mogąc swobodnie i szybko przemieszczać się tam, gdzie głęboki śnieg uniemożliwia piesze wycieczki. Wystarczy, że jesteś średniozaawansowanym narciarzem. Nauczymy Cię wszystkiego związanego z uprawianiem narciarstwa wysokogórskiego od podstaw - a zimowe wycieczki na nartach oraz zjazdy w terenie dostarczą Ci dawkę pozytywnych emocji, o których długo nie zapomnisz!

Nawet całkiem blisko zatłoczonego Kasprowego Wierchu Tatry posiadają swój niepowtarzalny urok. Rozległe doliny w sercu tego regionu są doskonałym miejscem dla początkujących ski-tourowców a  łagodne granie Tatr Zachodnich zapewniają wspaniałe warunki do długich wycieczek z zapierającymi dech piersiach widokami i długimi zjazdami. Doświadczonym narciarzom szukającym porządnej dawki adrenaliny poza ubitymi trasami oferujemy wyprawy z instruktorem na bardziej wymagające toury Tatr Wysokich.

Nasze imprezy swój wyjątkowy charakter zawdzięczają przede wszystkim naszym instruktorom - osobom o bogatym doświadczeniu ski-tourowym i przewodnickim  (to podstawowy czynnik gwarantujący bezpieczeństwo) oraz o świetnej znajomości terenu - co stanowi, że nasi Klienci zawsze biorą udział w  możliwie najlepszej imprezie ski-tourowej!


Wycieczki mają miejsce w najpiękniejszych regionach Tatr, z dala od przeludnionych stoków narciarskich.

PAMIĘTAJ! Ski-touring to też wysiłek dla Twojego organizmu - większość nowicjuszy jest szczerze zaskoczonych jak wymagające fizycznie może być nawet krótkie podejście lub zjazd w terenie! Aby zapewnić sobie maksimum przyjemności z naszych szkoleń musisz mieć odpowiednie przygotowanie kondycyjne - sugerujemy, abyś przed przyjazdem dzięki regularnym ćwiczeniom cardio i na siłowni zapewnił sobie odpowiednią siłę i wydolność:)
Warunki śniegowe w górach zmieniają się z przez cały sezon - z dnia na dzień, czasem nawet z godziny na godzinę - zatem sztywny podział wycieczek z założenia nie może być bardzo precyzyjny. Jakkolwiek mamy nadzieję, że dzięki wskazówkom zawartym w opisie każdej imprezy (m.in. wymagania kondycyjne i umiejętności narciarskie) bez problemu znajdziesz idealną ofertę dla siebie! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami, służymy fachową pomocą.